0242 229 97 17
0552 405 50 20
info@anka-tasarim.com

SEO Çalışması

Teklif Alın
Google Logo
SEO Nedir ?
Herkes web sitesine sahip olduğunda Google, Yandex gibi arama motorlarında onun ön sıralarda bulunacağını düşünür. Ancak, SEO çalışması yapılmamış bir web sitesini çevrenizdekiler dışında kimsenin bilme imkanı yoktur. Arama motorları kullanıcılara en iyi sonuçları göstermek için belirli kurallara göre web sitesi üzerinde tarama yapar.
Web sitesinin arama motorlarında öne çıkarılması ve geniş kitlelere ulaşması için yapılan düzenlemelere, arama motoru optimizasyonu (SEO) denir.
SEO
SEO Çalışması Neden Önemli ?
SEO çalışması yapılmayan web sitesi arama motorlarında gözükmeyip, hedeflediğiniz geniş kitlelere markanızı ulaştıramayacağından firmanız için hiç bir değeri yoktur. SEO çalışmaları ile ürünleriniz ve hizmetleriniz anahtar kelimeler vasıtası ile tespit edilip arama motorlarında ilk sayfalara gelmesi sağlanır. Bu sayade marka bilinirliğiniz artar ve kazancınız yükselir. Aslında SEO çalışması, markalar için etkili bir pazarlama faaliyetidir.
SEO Hizmeti
Web Siteniz için Nasıl SEO Çalışması Yapıyoruz ?
Web sitenizin arama motorlarında öne çıkarılması için gereken SEO çalışmaları profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Anka Tasarım verdiği SEO hizmetiyle hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmanızı amaçlar. Bunun için web sitenizi en güncel SEO kriterleri ile uyumlu kod ve içerik yapısı ile tasarlıyoruz. Testler ile hedeflenen seviyeye getirene kadar SEO çalışmasını sürdürüyoruz.
Hemen Teklif Alın
Adres: Arapsuyu Mah. 624.Sok. No:2/5 
Konyaaltı/Antalya
Telefon: 0242 229 97 17
GSM: 0552 405 50 20
E-posta: info@anka-tasarim.com
Tüm Hakları Saklıdır © 2020  Anka Tasarım