0242 229 97 17
0552 405 50 20
info@anka-tasarim.com

Kurulum / Yayın Aşaması

Teklif Alın
Alan Adı
Alan Adı Nedir ?
Alan adı firmanızın " www.firmadi.com" diye bulunan internet dünyasındaki ismidir. Markanızın benzersiz adı ile olmalı ve firmanızın sektörüne uygun uzantılarda olmalıdır.
Doğru alınmış alan adı firmanıza prestij katar. Alan adınız yoksa alan adını temin ediyoruz.
SSL Sertifikası
SSL Sertifikası
Site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan katmandır.
Web sitenizin güvenliğini sağladığı gibi, alan adınızda bulunun güvenli ibaresi markanıza prestij katar.
SSL sertifikası tarafımızca temin edilip web sitenize kurulur.
Dünyanın En Büyük Alan Adı / Hosting Kuruluşu
Web sitenizin alan adı ve sunucusunu dünyanın en köklü alan adı, hosting sağlayıcısı olan godaddy adlı firmadan temin ediyoruz.
Diğer firmalara göre çok hızlı sistemlere sahip olması, bu sektörün en iyi güvenilir firması olması sebebi ile tercihimiz GoDaddy.
Sunucu
Hosting / Sunucu Nedir ?
Hosting (barındırma) , web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.
Web siteniz kesintisiz, hızlı ve yoğunlukta çökme , yavaşlama gibi sorunlar yaşamaması için, en iyi hosting sağlayıcı firmadan tarafımızca temin edilir, gerekli ayarları yapılarak web siteniz yayına geçer.
Kurumsal E-Posta
Kurumsal E- Posta İle Markanıza Presjtij Katarken Her Zaman Ulaşılabilir Olursunuz
Firma alan adınıza bağlı olarak oluşturulan, @firmaismi.com şeklinde kullanılabilen mail hesaplarıdır. Firmanıza prestij katar ve firmanıza siteniz üzerinden yapılan, staj, iş başvuruları, sipariş ve iletişim vb. formları, rahatça takip edebilirsiniz. Hem müşterileriniz, çalışanlarınız hemde sizinle çalışan firmalar arasında kesintisiz ve güvenilir iletişim ağı sağlanır.
Firmanıza özel kurumsal e-posta adresini sitenizle birlikte ek ücret olmadan teslim ediyoruz.
Adres: Arapsuyu Mah. 624.Sok. No:2/5 
Konyaaltı/Antalya
Telefon: 0242 229 97 17
GSM: 0552 405 50 20
E-posta: info@anka-tasarim.com
Tüm Hakları Saklıdır © 2020  Anka Tasarım