0242 229 97 17
0552 405 50 20
info@anka-tasarim.com

E-Ticaret

Web İçerik
E-Ticaret
Firmaların, ürünlerini ülke içinde veya uluslararası ortamda rahatlıkla satabilmesi için e-ticaret çözümlerimiz tam size göre. Güncel teknolojilere sahip tasarıma, sanal pos ve alternatif ödeme seçeneklerine göre firmanızın e-ticaret sitesini oluşturuyoruz.
Neden E-Ticaret Sitesine İhtiyaç Duymalıyım?
Firmanızın gelirlerini arttırmanın en kolay yollarından biri 7/24 açık bir internet mağazasını oluşturmaktır. Böylece sınır tanımadan, günün her vaktinde satış yapabilirsiniz. Ayrıca, e-ticaret sitesi sayesinde kolaylıkla stok takibi yapılabilir ve zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.
E-Ticaret Hizmetimizde Gerçekleşen Süreçler
Firmanızın ihtiyaçlarına ve ürünlerinize yönelik bilgileri topluyoruz.
Elde ettiğimiz bilgilere göre ilk tasarımı gerçekleştirip, beğeninize sunuyoruz.
Tasarıma onay vermeniz halinde sunucunuza, e-ticaret sitesini ve veri tabanını yayına girecek şekilde hazırlıyoruz.
Son kontrolleri yaptıktan sonra, yaptıktan sonra sunucunuza kurulumu gerçekleştiriyoruz.
E-Ticaret siteniz kullanıma hazır olduktan sonra kullanımına dair, bilgileri size gösteriyoruz.
Ödeme Altyapıları
Oluşturduğumuz internet sitesinde sanal pos hizmeti ile tüm banka ve kredi kartlarıyla alışveriş yapmak mümkündür. Bankalardan sağlanan sanal pos veya İyzico ve PayTr gibi ödeme yöntemleri ile güvenli ödeme altyapısını oluşturuyoruz.
SEO
Arama motorlarına optimize edilmiş e-ticaret web sitesi sayesinde hedefiniz olan geniş kitlelere ulaşabileceksiniz. Site içi, site dışı tüm SEO çalışmalarını e-ticaret web siteniz için titizlikle yapıyoruz.
Müşteri Desteği
Müşterilerinizin merak ettiği konularda veya yaşadığı sorunlarda size en rahat şekilde ulaşabilmeleri için bütün iletişim olanaklarını sağlıyoruz. Şirketinize özel kurumsal e-posta hesabının kurulmasının yanı sıra dünyanın en büyük canlı destek servisi Jivochat kurulumunu da gerçekleştiriyoruz.
Pazar Yerleri Entegrasyonu
E-Ticaret sitenizi, n11, Gittigidiyor ve Amazon gibi Türkiye’nin en çok kullanılan mobil pazar yerleriyle entegre ediyoruz, bu sayede tek bir yerden tüm pazar yerlerini yönetebiliyorsunuz.
Teklif Alın
Adres: Arapsuyu Mah. 624.Sok. No:2/5 
Konyaaltı/Antalya
Telefon: 0242 229 97 17
GSM: 0552 405 50 20
E-posta: info@anka-tasarim.com
Tüm Hakları Saklıdır © 2020  Anka Tasarım